Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Riwal Poland Sp. z o.o.

Riwal Poland Sp. z o.o.

Na OLX od kwiecień 2014

Ostatnio online w dniu 27 maja 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

RIWAL to międzynarodowa firma, działająca na świecie od 1968r., a w Polsce od 2008r. Zajmujemy się wynajmem krótko- i długoterminowym oraz sprzedażą podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych. Ponadto oferujemy naszym Klientom usługi serwisu, sprzedaży części oraz szkoleń dla operatorów w celu uzyskania uprawnień UDT. Oferujemy maszyny do prac na wysokości renomowanych producentów: JLG, Magni, Dinolift. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, wyróżniają nas szybkie dostawy sprzętu, wsparcie serwisowe oraz dbałość o bezpieczeństwo pracy. W ofercie mamy maszyny zasilane akumulatorowo, jak również spalinowe podesty nożycowe, podesty masztowe, podesty przegubowe, podesty teleskopowe, ładowarki teleskopowe, ładowarki obrotowe, wózki widłowe.

W Polsce zatrudniamy ponad 150 osób i posiadamy 8 oddziałów: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Zabrze, Kraków, Trójmiasto, Szczecin i centralę w Rawie Mazowieckiej.

To, co wyróżnia Riwal, to zachowanie międzynarodowych standardów w każdym zakątku świata. Dotyczy to zarówno obsługi klienta, jak również dbałości o pracowników. Wiemy, że to zaangażowana załoga jest naszą największą wartością. Będąc częścią Drużyny Riwal zdobywasz nowe doświadczenia i masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na wdrażanie innowacyjnych pomysłów, dajemy możliwość współpracy w zespole oraz zdobywanie wiedzy na światowym poziomie. Poprzez wewnętrzne programy oraz szkolenia dbamy o to, aby każdy miał szansę ciągłego udoskonalania. Priorytetem dla Riwal jest BEZPIECZEŃSTWO – każdy pracownik ma zapewnione wszelkie narzędzia, aby w pełni bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Ważne jest dla nas samopoczucie członków naszego zespołu, dlatego cyklicznie organizujemy różnego rodzaju spotkania integracyjne, wspólne kibicowanie czy pikniki. Wiemy, że dobre nastroje wśród pracowników to większa efektywność pracy.

Strona firmowa: riwal.com/poland/pl-pl
Strona FB: facebook.com/RIWALPoland
Strona YT: youtube.com/c/RiwalPL
 

Kontakt

  • Zamkowa Wola 31A
  • 96-200 Rawa Mazowiecka
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu787098479

Darmowa aplikacja na Twój telefon